Ekonomi

Boyner’den yeni yılda ihtiyaç sahiplerine ‘Askıda İyilik’ paketleri

İyiliğin modası asla geçmez’ mottosuyla Boyner, yeni yılda da ‘Askıda İyilik’ paketlerini lanse etti. Boyner’den yapılan her alışverişe eklenebilen ‘İyilik Bekleyen’ paketleri, Lokman Medikal Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Boyner, yeni yıla sayılı günler kala ‘İyilikleri Bekliyor’ projesi kapsamında ihtiyaç sahipleri için hazırladığı temizlik paketlerini satışa sunuyor. Lokman Medikal Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılından bu yana 55 bini aşkın fitness paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan Boyner, bu geleneği sürdürerek güzelliğin sunumuna aracı olmaya devam ediyor. yıl.

“BOYNER DE DESTEK OLUYOR, MUTLULUK ARTIYOR”

Alt ve üst giysiden oluşan ‘Askıda İyilik’ paketleri yılbaşı öncesi Lokman Medikal Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Boyner ayrıca 75 TL’ye alınan her ‘Askıda İyilik’ paketi için aynı oranda katkı sağlıyor.

Yeni yılda ‘Asılı İyilik’ ile çocukların ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek, kalplerine sıcacık bir dokunuş yapmak isteyenler Boyner mağazalarından, boyner.com.tr ve Boyner uygulaması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu