Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS Genel Tekrar Kampı düzenliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB) ve Öğretmenim Yayıncılık işbirliğiyle Kamu Personeli Seçme Sınavı ( kpss) girecek adaylara ücretsiz’ kpssGenel Yeniden Kamp yapılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliğini ön planda tutan çalışmalarını sürdürüyor. Öğretmenim Yayıncılık iş birliğiyle geçtiğimiz haftalarda üniversite sınavına girecek öğrenciler için ‘YKS Genel Tekrar Kampı’ düzenleyen ABB Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, şimdi de KPSS’ye girecek adaylar için harekete geçti.

Atatürk ‘KPSS Genel Tekrar Kampı’na Kapandı Spor Salon ve Stant Sarayı ev sahipliği yapacak. Kamp, genel kültür-genel yetenek sınavları için 10-15 Haziran 2023, eğitim bilimleri sınavları için 16-21 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

ÖNCELİK AFET BÖLGESİNDEN GELEN ADAYLARA VERİLECEK

Önceliğin afet bölgesinden gelen adaylara verileceği kampta, şehir dışından gelen 500 depremzede öğrenciye konaklama imkanı sağlanacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan kampa katılmak isteyen adaylar https://formsankara.bel.tr/kpsskampi linki üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak: ANKA / Eğitim

sarkisla-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu